29 січня Порошенко запропонує програму та реформи, які дадуть суспільству можливість віддати за нього свій голос, — Луценко

Новости

Президент України Петро Порошенко 29 січня запропонує українцям програму та реформи, які дадуть можливість суспільсту віддати за нього голос.

Про це «Прямому» заявила представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко.

«Я думаю, що українському суспільству після того скільки президент Порошенко у своїй першій каденції зробив для України, буде цікаво, яка буде програма у Порошенка, як висуванця на президентські вибори, хто буде його довіреними особами, який курс запропонує Порошенко 29 числа.

Я думаю, що суспільство оцінить ту програму, яку пропонуватиме кандидат в президенти Порошенко. Суспільство побачило скількі було зроблено. Це відновдена армія, отримання Томосу, безвізовий режим, договір про Асоціацію з ЄС. Президенту є з чим звітувати перед українцям. Реальні результати є і остання похздка в Давос показала, що є неп втома від України, а захоплення», — заявила вона.

 

Телеканал «Прямий» 16 січня відкрив у Центральній виборчій комісії виїзну студію. Наші глядачі першими дізнаються, хто подав документи до реєстрації, кого ЦВК зареєструвало та всі подробиці виборчої кампанії.

Джерело