«Розписую покроковий план ПОСАДКИ Порошенка і його подільників у в’язницю», — нардеп

Новости Общество Социальные сети

Віталій Купрій

Розписую покроковий план посадки Порошенка і його подільників у в’язницю.

1. Одразу після виборів новий президент міняє керівний склад СБУ і впродовж червня в межах відкритих за моєю заяв кримінальних справ слідчі звертаються до суду для арешту всього майна Порошенка. Починаємо зі статті держзрада за Іловайськ, парад, донецький аеропорт, Дебальцево, ну і головне невведення воєнного стану, нестворення ставки головнокомандуючого, невизнання Росії ворогом тощо.

Порошенка на цей час не буде в країні. Він втече у Іспанію.

2. Кінець червня. Порошенку пред‘являється заочно підозра по держзраді. Він залишається в Іспанії. Його активи арештовані і передані в АРМУ. З цього моменту весь бізнес Порошенка працює на державу!

3. Паралельно із держзрадою починають розслідуватись інші, вже економічні, злочини, які вже відкриті за моїми заявами. Шахрайство (розслідування Радіо Свобода), махінації із земельними ділянками (Київ, Козин), рейдерство (Житомирська кондитерська фабрика, Бурісма, тощо), заволодіння коштами держави (справи Гонтаревої і Пасенюка по знеціненню валюти, розвалу банківської системи, відмивання доходів нажитих злочинним шляхом тощо) і споживачів комунальних послуг (Ротердам +) в особливо великих розмірах, захоплення газових родовищ (Аркона), замовне вбивство 6 рятувальників при пожежі нафтобази у Василькові (по плівкам Онищенко) і багато багато іншого.

Разом із Порошенком починається кримінальне переслідування і арешти майна його поплічників. Майно передається в АРМУ і починає працювати на Україну.

4. Вересень-Жовтень. Пред’явлення Порошенку та іншим фігурантам справ заочної підозри по економічним злочинам і звернення в Інтерпол для затримання і їх екстрадиції. У всі міжнародні правоохоронні органи направляються звернення для арешту іноземних активів злочинців.

5. Листопад 2019 — Порошенка та інших співучасників злочинів ловлять за кордоном і починається процедура екстрадиційного арешту. Адвокати злочинців затягують процес до 2020 року. Проте велика частина іноземних активів Порошенка і його оточення заморожується.

6. Весна 2020 року Порошенка та інших видають Україні і вони розміщується у камері Лукянівського СІЗО для довічників. Починається судовий процес. Адвокати затягують справу.

7. Осінь 2020 року. Банда Порошенка у Печерському районному суді отримує свої строки покарання — від 10 років до довічного. Адвокати подають апеляцію. Злочинці залишаються в СІЗО, все їх майно арештоване і продовжує працювати на Україну вже більше року.

8. Апеляційний суд столиці залишає в силі вирок злочинцям і вони етапуються у колонію зі строгим режимом.

Загрузка...

Гадалка на фото точно знає в яку.

Касація і звернення в ЄСПЛ підтверджують законність засудження бандитів.

Світлина від Віталій Купрій.

Джерело