«Народний месник» підпалював будинки сепаратистів: суд дав 10 років за боротьбу з ворогами України, а згодом…

Видео Новости Общество Социальные сети

Эпопея с рубежанином Владимиром Козюбердой, который самостоятельно мстил людям, по его словам – сепаратистам, поджигая их дома и автомобили, подошла к концу.

Здание суда наполнено волонтерами и военными, которые пришли и приехали, чтобы поддержать Владимира.

Пришли с плакатами о невиновности подсудимого. Сегодня последнее судебное заседание и зачитывание приговора.

ВІДЕО:

Апеляційний суд Луганської області оголосив вирок у справі Володимира Козюберди. Його називають «народним месником», бо чоловік у 2014 році в Рубіжному вистежував тих, хто зупиняв колону української військової техніки, котру потім розстріляли бойовики.

Прихильникам «руського міра» Козюберда палив будинки та автомобілі. За це жителя Луганщини суд першої інстанції засудив до 10 років позбавлення волі. Незгодні з таким рішення патріоти буквально прорвалися до судової зали, аби стати свідками розгляду апеляції та підтримати однодумця. Колегія суддів вислухала адвокатів і прокурорів, і оголосила рішення: «Вирок скасувати і призначити новий розгляд у суді першої інстанції». Козюберді ж апеляційний суд визначив змінити запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт у вечірній і нічний час.

Оголошення вердикту присутні в залі зустріли оплесками. «Задоволений справедливим рішенням», — зізнався сам Козюберда, якого після завершення засідання відпустили з-під варти просто в залі суду. Чоловік вважає, що повторне слідство та суд усе розставить по місцях, а себе визнає винним у спаленні кількох машин і одного будинку. Активісти ж наголошують, що Козюберда захищав у такий спосіб Україну в час, коли офіційні силові структури в Рубіжному перебували в повній бездіяльності та не реагували на масові порушення закону та зазіхання на конституційний лад і територіальну цілісність країни. Також місцеві патріоти цікавляться, коли ж нарешті правоохоронці та судді візьмуться не за патріотів, а за самих сепаратистів.

Link