Не дамо зам’яти! Бив ногами лежачого активіста. Цей мусор має бути звільнений (ФОТО)

Новости Общество Социальные сети

Bohdan Kutiepov

Можна ставитись по-різному до С14, але цей поліцейський, пробачте, мусор має бути названий і звільнений з МВС. Я б написав такий же пост, якби він бив ногами лежачого не «нацика», а «лівака», гея, цигана, Скрипіна, ватніка, – будь-кого. Хоч Авакова.

Це як громадянин я написав. А як журналіст я стежитиму за реакцією МВС із цього приводу. І за її швидкістю. А тепер їду познімаю під оселю міністра Авакова, де зараз збираються «невідомі молодики».

Світлина від Bohdan Kutiepov.

***
РЕАКЦІЯ ГПУ:

Лариса Сарган

Загрузка...

Департаментом організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних ДБР, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях внесено до ЄРДР відомості про скоєння працівниками правоохоронних органів кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень).

Сформовано слідчу групу із працівників ДБР. Тривають слідчі дії.

* 9 лютого 2019 року близько 17 години за адресою: м. Київ, вул. Хорива, 20, біля приміщення Подільського управління поліції ГУ Нацполіції в м. Києві працівники поліції, перевищуючи свої службові повноваження, спричинили тілесні ушкодження мітингувальникам.

Світлина від Bohdan Kutiepov.

Світлина від Bohdan Kutiepov.

Світлина від Bohdan Kutiepov.

Link