Віталій Дейнега: “Я довго думав, чи лізти у цю тему, чи ні. Бо на Супрун тепер точно накинуться”

Новости Общество Социальные сети

Засновник благодійної організації “Повернись живим” Віталій Дейнега на своїй сторінці в Facebook висловився щодо легалізації медичного канабісу в Україні. Пряма мова:

“Я довго думав чи лізти у цю тему, чи ні.

Загрузка...

Бо на Супрун тепер точно ще раз набіжуть умовні Мосійчуки і закидають аргументами про релігію.
Але так сталося, що підчас війни рак прийшов до кількох моїх знайомих та друзів. Усі вони пройшли «хімію». Хтось вижив, хтось – нажаль…

Хто зтикався з цим видом лікування знає який це треш. І розуміє чому самі лікарі, знайшовши у себе рак на пізніх стадіях іноді відмовляються від примарних надій на життя, щоб уникнути гарантованого пекла.
Так от. Самі онкологи перед початком «хімії» часто підходять до пацієнтів, питаючи «чи у вас є де дістати траву? Вона вам знадобиться».

Нестерпний біль, нудота, слабкість, зниження апетиту і депресія від спостерігання за тим як “хімія” руйнує твоє тіло – усі ці страждання полегшуються медичним канабісом.

Я промовчу про те, що в Україні уже діє величезний ринок наркотиків, який уможливили сучасні технології, які не можуть побороти навіть в тоталітарних державах.

З цього ринку живе частина правоохоронців. Я неодноразово чув про діючі героїнові притони і зйомні квартири з плантаціями всередині. Ви можете скільки завгодно викликати туди поліцію. У кращому разі притон колись переїде у інше місце. Наркотики, як і проституція давно стали створювати тіньовий ВВП у кишенях людей в погонах.

Натомість, у тій чи інший спосіб медичний канабіс легалізовано у багатьох Штатах, Канаді, Нідерландах та ще багато де. Новий ринок створив робочі місця і додав згначних податкових надходжень (бо те що було заробітком “бариг” та мусорів тепер стало акцизами та податками).

В Каліфорнії, яка має такий же ВВП як Великобританія, після повної легалізації трави не збільшився рівень криміналу чи п‘яних ДТП. Ріст її ВВП теж не знизився. Життя не зупинилося. Небо не впало. Те саме можна сказати і про Вашингтон на вулицях якого регулярно чути, знайомий жителям спальних районів, запах.
Тому для мене питання «чи потрібно легалізувати траву» не стоїть. Я впевнений що потрібно. І впевнений що старі мусора, які лишилися при владі, будуть кричати як свині коли її, нарешті, легалізують.

Ну і щоб уникнути спекуляцій відповім одразу. Так я пробував траву. У тому числі в Штатах, але не тільки.

Для хейтерів скажу що ні, я не є наркоманом. Не потребую порятунку. Не агітую за вживання.

Я вважаю що її регулярне вживання – це погано. Нехай і не так погано як регулярне вживання горілки. Але це сильна психологічна залежність.

Тому я зараз не лізу в тему повної легалізаціі. Але необхідність легалізації медичного канабісу у мене не викликає сумніву. Так саме як і його використання для пом‘якшення симптомів ПТСР у ветеранів за призначенням лікаря.”

Віталій Дейнега

Загрузка...