До чого тут Порошенко? Соратниці Ахметова і представниці донецької фарммафії заробляли мільйони на держзакупівлях

Новости

ПРО ЗАМОВНИКІВ І ВИКОНАВЦІВ ЦЬКУВАННЯ СУПРУН.

На фото — радикал-ляшківець Лозовий цілує ручки своєму спонсору регіоналці Бахтєєвій. А колись міністр Януковича Петро Порошенко цілував руки регіоналці Раї Богатирьовій.

Дві впливові жінки — це соратниці Ахметова і представниці донецької фарммафії. Вони заробляли мільйони на державних закупівлях. Їхні круті автомобілі і величезні статки були співрозмірними з прибутками наркоторгівців.

І от якась Уляна Супрун, яка їздить на метро — позбавила їх таких заробітків! Та вони кинули шалені гроші на кампанію з дискредитації Супрун.

А тепер до чого тут Порошенко? Петро Олексійович з самого початку не був зацікавленим призначити Супрун повноцінним міністром. І проблема не тільки у відсутності голосів у ВР. Коли він хотів зробити кума Генпрокурором — тоді голоси знайшлись. В оточенні Порошенка теж є люди, які заробляють на державних закупівлях.

Судове рішення по відстороненню Супрун від займаної посади не обійшлось без участі Петра Порошенка. Наші «реформовані суди» політичних рішень самостійно не приймають!

І до речі, де Богатирьова? Чому її вже не розшукує Інтерпол і наша Генпрокуратура? Хіба не вона і такі як вона регіонали винні у вбивствах Небесної Сотні?
Чому колишні регіонали тепер в партії Порошенка?

Джерело