Тимошенко ЖОРСТКО відповіла Порошенку через арешт свого соратника: «Вони пішли по беспределу. Це брудна боротьба Порошенка за владу»

Новости Общество Социальные сети

Лідерка «Баткьівщини» Юлія Тимошенко заявила, що оголошення підозри голові Херсонської облради Владиславу Мангеру у замовленні вбивства Катерини Гандзюк є боротьбою президента Петра Порошенка за владу.

На своїй сторінці у Facebook Тимошенко написала: «Вони пішли «по беспределу».

«Генеральна прокуратура звинуватила Владислава Мангера в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Мангера, і нікого більше. Ні керівництво області від БПП. Ні депутата від БПП, чий помічник передавав гроші виконавцям злочину», — зазначила вона.

Лідерка «Батьківщини» розповіла, що її команда проаналізувала текст підозру і в ньому, на її думку, немає жодного доказу, тільки «домисли прокуратури».

«Очевидно, що це політична провокація. Очевидно, що це брудна боротьба Порошенка за владу. Очевидно, що робиться все, щоб вивести БПП з-під удару і приліпити в це жахливе вбивство «Батьківщину», — наголосила Тимошенко.

Кандидатка в президенти заявила, що вимагає, аби генпрокурор Юрій Луценко пішов у відпустку на період виборів через «конфлікт інтересів». Також Тимошенко закликала ГПУ «публічно оголосити про роль у справі Гандзюк» глави Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, його заступника Євгена Рищука та депутата від БПП Миколи Паламарчука.

Батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні комісії щодо її вбивства, згадав прізвище Мангера. Він назвав «Батьківщину» та «Блок Петра Порошенка» «партіями вбивць» його доньки.

За словами керівника союзу ветеранів АТО та волонтерів Олешківського району та лідера групи «Кордон» Олександра Цегельника, підозрюваний в організації вбивства Гандзюк Олексій «Левін» забезпечував силове прикриття голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера.

«Схеми» розповіли, що юрист Мангера, Андрій Мурашкін, здав у оренду підозрюваному в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк Олексію «Москалу» Левіну базу відпочинку біля Чорного моря. Юрист Мангера віддав Левіну комплекс з 57 номерами за 500 гривень на місяць, договір укладений на 7 років.

Зазначимо, що в матеріалі «Час колотися — хто замовив Катю Гандзюк?» авторка Катерина Мола згадувала прізвище Мангера.

У тексті вона стверджує, що Гандзюк пов’язувала Мангера (який був колишнім помічником депутата «Партії Регіонів» Журавка, що переховується в «ДНР», за словами Моли) з росіянами. Також вона зазначила, що про діяльність Мангера і його кримінальне минуле найближчий друг Гандзюк Сергій Нікітенко зняв фільм. Після публікації фільму Нікітенка побили невідомі.

Джерело