У всьому цивілізованому світі Медведчук – ізгой! Лише в Україні Порошенко створив для ворога «тепличні» умови: приймає його у себе вдома

Новости

«Реальні справи» Медведчука та Порошенка!

На шпальтах газети кума Путіна Віктора Медведчука соратниця Порошенко віце-спікер Ірина Геращенко нахвалює агента «русского мира».
«Главная его миссия (Виктора Медведчука. – Ред.) – освобождение заложников. Да, он имеет контакт с другой стороной, и это важно для того, чтобы вытаскивать заложников», — каже Геращенко.

У всьому цивілізованому світі Медведчук – персона нон грата. Там його вважають керівником проросійської організації, другом путіна та поплічником Януковича. І цього для введення санкцій достатньо. У США його активи заблоковані, а юридичним та фізичним особам заборонили вести з ним будь-які справи. Аналогічний статус він має в Австралії.

Й лише в Україні Петро Порошенко створив для Медведчука «тепличні» умови: приймає його у себе вдома, призначає своїм представником до трьохсторонньої контактної групи у Мінську, в розпал боїв за Авдіївку в 2016 році через Мін’юст реєструє його газету «Український вибір», що вимагає негайного миру з путіним на умовах Москви.

Порошенко не соромиться публічно називати Медведчука ефективним!
«Я маю визнати, що найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук», — відверто зізнався президент, говорячи про його роботу в тристоронній групі.

На п’ятому році війни людина, яку підозрюють у державній зраді, спокійно веде бізнес в Україні, не бідніє, а навпаки збагачується. Під Медведчука й афільовані з ним фірми українські силовики «зачистили» весь ринок експорту російського скрапленого газу, нафти й дизельного палива. Крім того, Медведчук контролює центральні телеканали, які активно пропагують проросійські меседжі та крутять в онлайні усі заходи Порошенка та БПП.

Сьогодні Петро Порошенко радо переймає гасла Медведчука та його кліки. На передовиці того ж номеру, де Геращенко співає свої дифірамби, бачимо заголовок «Доверие людей завоевывается реальными делами». Тепер ці слова – на біл-бордах кандидата Порошенка! Очевидно, свого креативу не вистачає, доводиться ідейно побиратись у путінського кума чи діє єдиний координаційний центр?!

Світлина від Петро Incognito.

Світлина від Петро Incognito.

Світлина від Петро Incognito.

Світлина від Петро Incognito.

Джерело