Фільм-агітація: від Зеленського вимагають оплатити трансляцію фільму «Слуга народу 3» з виборчого фонду — КВУ

Новости Общество Социальные сети

Комітет виборців України закликав кандидата в президенти Володимира Зеленського оплатити з виборчого фонду трансляцію фільму «Слуга народу 3», бо вбачає у показі відеофільму передвиборну агітацію на користь кандидата.

Про це йдеться в повідомленні КВУ у Facebook.

«КВУ вважає, що показ відеофільму «Слуга народу 3″ є діяльністю, що спонукає виборців голосувати за Зеленського, який є виконавцем головної ролі у фільмі, а також кандидатом у президенти», — йдеться в повідомленні.

У комітеті стверджують, що фільм має політичну тематику і позитивно зображує діяльність художнього персонажа Зеленського, а його назва ідентична до назви політичної партії, висуванцем від якої він є.

«КВУ закликає Зеленського оплатити показ відеофільму «Слуга народу 3″ на телеканалах, що його транслюватимуть, із виборчого фонду кандидата в президенти», — зазначають в КВУ.

Комітет вважає, що в разі, якщо Зеленський не оплатить трансляцію фільму, це буде порушенням закону «Про вибори президента України».

Прем’єра нового сезону серіалу «Слуга народу» запланована на березень 2019 року.

Вибори президента мають відбутися 31 березня.

Раніше «Опора» заявила, що безкоштовний концерт Володимира Зеленського в Ужгороді можна розцінювати як підкуп виборців, оскільки шоумен є кандидатом у президенти.

В інтерв’ю «Українській правді» Зеленський запевняв, що не проводить передвиборчої агітації на безкоштовний концертах.

Link