Ірина Геращенко! Це ваш друг? Це лай*но погрожувало облити когось кислотою «як Гандзюк». «Катя что-то там трандела…»

Новости

Іван Оберемко

АПД-0: Ірина Геращенко відреагувала, додав її позицію.

Це Даніл Чікін та Ірина Геращенко на Форумі, де висунувся в президенти Петро Порошенко. Даніл — уйобок з Донецька, який втік в Мосвку від мобілізації і давав інтерв’ю російським пропагандистським каналам про свою втечу. Потім повернувся в Україну. Співпрацював з Міністерством Інформаційної Політики. Сам МІП від нього відхрестився.

Тепер хотілось би послухати позицію самої Ірини Геращенко. Це ваш друг? Молодіжний актив Блоку Петра Порошенка? Особливо мене турбує позиція БПП та Геращенко з приводу цього шмату лайна після його коментарів з погрозами облити когось кислотою «як Гандзюк».

Уважно слухаю.

АПД-4. Уважно послухав. Ірина Геращенко не знала, з ким фотографується. Не любить відмовляти у фото незнайомим людям. ОК. Прийнято. Дуже сподіваюсь, що цього покидька не буде в жодному з політичних штабів в партій, які видають себе за патріотичні. Видаляти пост не буду, щоб всі розуміли, що буде дуже боляче публічно, якщо цей шмат гівна з’явиться ще десь публічно.

АПД-1. Скинули ще пруф, що Чікін працював на депутата Бобкова, який мутив ДНР. Працював саме в часи, коли Захарченко за наказом Бобкова захоплював адмінбудівлі на весні 2014 року.

АПД-2. Ще пруф Чікіна в Українському виборі Віктора Медведчука.

АПД-3. Скрін з відео від 19 березня 2014 року у «Шахтар плазі». Чікін та Захарченко.

АПД-5. Додав скрін з позицією самої Ірини Геращенко.

Світлина від Івана Оберемка.

Світлина від Івана Оберемка.

Світлина від Івана Оберемка.Світлина від Івана Оберемка.Світлина від Івана Оберемка.Світлина від Івана Оберемка.

Джерело