Про Политику и Мораль. Мало того, что он «Кинул» бывших соратников, так он еще и «Кинул» жену с Детьми

Новости

Mihail Shnayder

Про Политику и Мораль.
Лично я Придерживаюсь четкого Принципа – Если ты не смог навести порядок в своей Семье, то и в любой другой сфере Деятельности не достигнешь Успеха.

Для меня, крепкая и дружная Семья это четкий показатель Способностей конкретного Человека. А вот Женя Мураев, как раз и НЕ МОЖЕТ похвастаться Успехами на поприще построения этой самой Крепой Семьи.

Мало того, что он «Кинул» бывших соратников по Партии, так он еще и «Кинул» жену с Детьми. Женя нашел девушку Помоложе и громко хлопнул Дверью. О каком Президентсве после этого вообще может идти Речь? Если он не смог навести порядок в своей Семье и своей Партии, то как он сможет навести порядок в целом Государстве? Ответы Очевидны. Поэтому думайте, анализируйте и Принимайте правильное Решение.

У нас уже НЕТ права на Ошибку.

Джерело

******

Євген Мураєв залишив дружину з дітьми заради молодої моделі

Політик відомий своїми скандальними заявами

Народний депутат, один з лідерів партії «За життя» Євген Мураєв залишив дружину з двома дітьми заради молодої актриси, що грає в російських серіалах.

Про це повідомляє «Відкрита Україна».

«Новою обраницею народного депутата Євгена Мураєва стала модель і актриса Катерина Гордієнко. Саме заради неї політик залишив свою офіційну дружину, племінницю лідера партії «За життя» Вадима Рабиновича — Валерію Мураєву. Двоє спільних дітей, які є у Мураєва і його вже колишньої дружини, не стали аргументом для нардепа, щоб не піддатися на спокусу молодої актриси і не йти з сім’ї», — йдеться в статті.
Автори уточнюють, що нова обраниця депутата 1993 року народження, родом з Харкова, відома за ролями в російських комедіях і серіалах.

«Мабуть, депутата Верховної Ради Мураєва абсолютно не бентежить те, що подруга його серця знімається на території країни-агресора в компанії людей, які підтримують терористів», — наголошується в матеріалі.

За інформацією видання, про те, що у Мураєва роман з молодою актрисою, стало відомо ще в 2017 році. А в лютому 2018 года фото, на якому Євген Мураєв вечеряє з Катериною Гордієнко в одному зі столичних ресторанів, опублікував відомий блогер Павло Нусс.

Журналісти також стверджують, що любовне захоплення Мураєва і відхід з сім’ї, в якій без батька залишилося двоє дітей, внесли розбіжності в відносини депутата з Вадимом Рабиновичем.

«Такі дії ставлять хрест на його (Мураєва, — ред.) Надіях стати дійсно великим політиком. Можна скільки завгодно виходити на маніфестації і лаяти владу, але є речі, які нормальний виборець не пробачить ніколи «, — цитує своє джерело видання.

Автори матеріалу нагадують, що в європейській і українській політиці не раз зустрічалися ситуації, коли відомі політики ставили свою репутацію під загрозу на піку кар’єри. З найбільш відомих — одруження Петра Симоненка на журналісткою Оксаною Ващенко, роман Леоніда Черновецького з Оленою Савчук, секс-скандали за участю В’ячеслава Богуслаєва, Сергія Шахова, і т. Д.

Джерело