«Вчинив би ще жортскіше»: Кива і скандальний поліцейський розповіли свою версію в побитті ногами лежачого активіста (ВІДЕО)

Видео Новости Общество Социальные сети

Поліцейський Василь Мельников, підозрюваний у побитті в побитті ногами лежачого активіста під Подільським райвідділом поліції Києва, вийшов із ізолятора тимчасового тримання. Він заявив, що в нього не було прямого наміру добивати активіста. Ілля Кива відзначився відвертим зізнанням.

Кандидат у президенти Ілля Кива у себе на Facebook-сторінці опублікував відео на якому разом з поліцейським Василем Мельником прокоментували події, що трапилися під Подільським райвідділом поліції Києва.

Мельников розповів, що працює в правоохоронних органах з 2006 року і ніколи не працював у «Беркуті». На питання, чи кричав він «Лягай, бандеро», поліцейський відповів: «Мене ще в той момент і не було на вулиці, і той момент я не думав, хто це».

На думку Василя Мельникова, Бандера – це людина, яка колись була націоналістом і відстоював свої інтереси.

Я байдужий до цієї постаті, і не ставлюся до нього ні негативно, ні позитивно,
– підкреслив поліцейський.

Щодо побиття ногами лежачого активіста під Подільським райвідділом поліції Києва Мельников сказав, що на той момент його забризкали балоном і його стан був дуже емоційним.

Коли людина перебувала на землі, то якщо і наносилися якісь удари, то не по голові. У мене не було прямого наміру добити,
– прокоментував Мельников.

Він також заявив, що поліцейські намагалися завадити людям потрапити в чергову частину, де зберігається вогнепальна зброя.

У свою чергу, кандидат у президенти України Ілля Кива вирішив також прокоментувати події, що трапилися. Він вважає, що кричати «Лягай, бандеро» – це не злочин.

Якби я був на місці (поліцейського, – ред. 24 канал), то вчинив би ще жорсткіше,
– наголосив Кива.

Джерело