Розстрілювати!! За розкрадання армії… У Києві націоналісти пікетують “Укроборонпром” (ВІДЕО)

Видео Новости

У Києві у середу, 27 лютого, націоналісти пікетують ДК “Укроборонпром” через інформацію про махінації з держзакупівлями в оборонному секторі, оприлюднену в журналістському розслідуванні.

Про це повідомляє ІА “Вголос”.

Націоналісти вимагають покарати причетних до розкрадання української армії. Під час акції протесту пікетувальники наголосили, що за розкрадання армії під час війни має бути введена смертна кара.

Депутат Київської міської ради від ВО “Свобода” Юрій Сиротюк наголосив, що на “Укроборонпромі” розкрадають величезні гроші.

“Мільярди гривень просто розкрадаються. Розслідування “Наших грошей” – це лише верхівка айсбергу. Вибухи на складах військової техніки можуть бути не випадковістю, таким чином влада хотіла приховати масштабне розкрадання ЗСУ”, – повідомив Сиротюк.

Націоналісти вимагають ліквідувати “Укроборонпром”, оскільки це банальна прокладка для відмивання грошей.

Нагадаємо, журналісти програми “Наші гроші” опублікували розслідування, в якому йшлось, що син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор причетний до схем із розкрадання в оборонному комплексі України.

Також компанія, що за даними відкритих реєстрів належить Президенту Петру Порошенку та нардепу від БПП Ігорю Кононенку “Пісковській завод скловиробів” під час воєнного стану в Україні торгувала з країною-агресором Росією.

Джерело