“Брата забрали в армію”: MARUV розплакалася, розповідаючи про війну

Новости Общество Социальные сети

Українська співачка MARUV висловилася про війну.

MARUV, яка відмовилася представляти Україну на Євробаченні 2019, розплакалася, розповідаючи про жахи війни. Зазначимо, що рішення співачки Анни Корсун викликало гучний скандал, після чого участь нашої країни у престижному пісенному конкурсі взагалі була поставлена під питання. Сама артистка, яка перемогла у Нацвідборі, дала інтерв’ю російському виданню Super, в якому також торкнулася теми війни та політики.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Артистка розповіла, що хоче бути світової співачкою, виступати та нести свою творчість для всіх.

“Після моїх концертів всі йдуть із класним настроєм. Це мій спосіб змінювати світ. Не важливо, звідки ти родом. Ти зможеш всього добитися сам”, – сказала Анна.

Також артистка заявила, що “на відміну від політики, музика дуже об’єднує, і це шикарно. Мені здається, що люди трошки забули про це зараз. Їм потрібно це пам’ятати”.

“Мені б хотілося, щоб люди знали мою думку. І взагалі хотілося б зробити такий собі calm down у всьому світі, тому що мені здається, що як тільки люди забувають жахи минулої війни, починаються нові. Мені здається, що трохи світ почав забувати про Другу світову війну, як це було страшно. Я навіть не можу розмовляти на цю тему. Ком у горлі підступає”, – емоційно висловилася MARUV.

Співачка згадала, що одного разу сиділа зі своєю бабусею на кухні, і вона – дитина війни – розповідала, що творилося.

“І вийшло так, що коли прийшли німці, її мама якраз в той момент пішла закуповуватися на ринок. І був наступ. Їй довелося піти разом із радянською армією, і бабуся залишилася одна. Вона 3 роки не бачила свою маму, їй було 4 роки на той момент. Звичайно, це були важкі роки, вона побачила багато жахів війни. І мені здається, що таке пережити не можна. Що вже 21 століття, і ми дорослі люди, і пора думати іншими мірками”, – сказала Корсун.

Артистка закликала вивчати в школах історію, щоб вчитися на помилках і по іншому “вирішувати наші проблеми і конфлікти”.

Загрузка...

“А мені здається, що ми в одну і ту ж как*шку постійно вступаємо зараз”, – навела аналогію MARUV.

“Зараз ми дуже вільні люди. Нам дуже пощастило, тому що раніше все було набагато складніше. І для моєї волі і свідомості прямо якийсь колапс настає. Ну як це так, що я просто не можу відмовитися від усього цього?” – дивується вона.

Анна розповіла, що її брат, якого раніше забрали в армію, розповідав, як не хотів йти служити.

“Я не хочу туди йти. Це не моє. Я просто рік там мучуся”, – навела вона слова брата і додала, що він ніяк із військовою справою не пов’язаний і по натурі зовсім інша людина.

Нагадаємо, що організатори конкурсу Євробачення прокоментували ситуацію із MARUV. У повідомленні зокрема йдеться, що кожен мовник несе відповідальність за вибір свого учасника на “Євробачення” у відповідності з правилами.

 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.