Почалося!!! Відразу троє нардепів вийшли з фракції Порошенка після розслідування про корупцію в оборонці

Новости

 

 

Відразу декілька народних депутатів з БПП — Мустафа Найєм, Сергій Лещенко та Світлана Заліщук — подали заяви про вихід із фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Так, першим відповідний документ опублікував у своєму Телеграм-каналі Мустафа Найєм. Нардеп заявив, що це всього лише формальність.

«Ми вже давно по різні боки ціннісних барикад. Останні події це лише підтвердили. Я прийшов у політику після революції і навіть формально не хочу бути пов’язаний з тими, хто відкрито очолює контрреволюцію», — написав він.

Мустафа Найєм

Мустафа Найєм

Найєм пояснив своє рішення:

«За чотири з половиною роки я чув п’ятнадцять тисяч разів запитання «Чому ви в БПП?». У мене на це запитання були відповіді, які, втім, мало кому здавалися переконливими. Тепер можна нікого ні в чому не переконувати. Ця сторінка перегорнута» .

Найєм, Лещенко і Заліщук оголосили про вихід з БПП: оприлюднені заяви
Також оголосили про вихід Сергій Лещенко та Світлана Заліщук.

Сергій Лещенко та Світлана Заліщук

Сергій Лещенко та Світлана Заліщук

Найєм, Лещенко і Заліщук оголосили про вихід з БПП: оприлюднені заявиНайєм, Лещенко і Заліщук оголосили про вихід з БПП: оприлюднені заяви
У БПП відреагували на рішення нардепів, назвавши його позитивним моментом.

«Їхня позиція більше схожа на позицію «старих» політиків, а не молодих журналістів. Що позитивного для фракції в цьому – нарешті в титрах під прізвищами цих депутатів не буде вказано «фракція БПП» . Тому що, коли народний депутат ганьбить все ті цінності, які сповідує політична сила і фракція, яка є автором безвізу, антикорупційного законодавства – це абсолютно нелогічно», – цитує заступника голови фракції БПП Сергія Березенка сайт політсили.

Загрузка...

За його словами, з цього приводу з’їзд «БПП» Солідарність» не планується.

Джерело