«України не існує»: автор гімну «ДНР» запланував гастролі у Харкові

0
457

Музикант з окупованої Горлівки на Донеччині Дмитро Дубров, якого називають співавтором «народного» гімну «ДНР», разом зі своїм гуртом Plotnik 82, планував виступ в низці українських закладів, зокрема, у Харкові. Про це повідомив учасник бойових дій, харків’янин Олексій Гер.

Як доказ сепаратистських поглядів Дуброва, Гер опублікував скріншоти з події горлівського молодіжного центру «Стрітення», де той ділився своїми роздумами про Донбас і співав пісні.

У коментарі Громадському Гер повідомив, що про музиканта йому розповів його побратим, який знав його особисто. «Це було ще у 17 році, я тоді написав у Миротворець і забув… А тут пригадалось і вирішив перевірити, як його доля та побачив що він продовжує їздити, вирішив зробити пост щоб привернути до цього увагу», — пояснив Гер.

Знайомий музиканта розповів у коментарі агентству «Українські Новини», що Дубров ще у 2015 році мав сепаратистські погляди і заявляв, що «України не існує».

За його словами, у 2014 році кілька музикантів з Донбасу, зокрема, і Дубров, записали кліп на пісню «Вставай, Донбас», який незабаром став «народним гімном» «ДНР».

Як зазначає агентство, Дубров часто гастролює по Росії як сам, так і в складі московського проекту «ХБ».

Водночас, він вільно продовжує давати концерти в Харкові, а в листопаді був і в Борисполі.

Загрузка...

У квітні у Дуброва були заплановані гастролі в харківському арт-клубі «Малевич». Однак після оприлюднення інформації в соцмережах про його погляди, дані про подію були видалені.

Але раніше Дубров влаштовував концерти в іншому харківському клубі Pintagon.

Link

Загрузка...