Квіти в ямах на шляхах. Так жителі прикрасили в’їзди до міста в честь візиту Порошенка на Закарпаття (ФОТО)

Новости

Перші весняні квіти віоли з’явилися сьогодні у ямах посеред вулиць Ардовецька, Персикова та Івана Франка у Виноградові.

Так жителі прикрасили в’їзди до міста в честь візиту П.Порошенка на Закарпаття.

— Вздовж маршруту Гаранта на Закарпатті поспіхом латають ями, чистять від сміття узбіччя, вичісують мости — усе в кращих традиціях минулого століття. У Виноградові вирішили приєднатися до всеобласного «марафету» більш креативно, по-новому. Тому якби президентський кортеж йшов своїми шляхами через місто під Чорною горою, то три із чотирьох напрямків були б вкриті квітами, які вже «виросли» в ямах. Не на дорогах, а на шляхах. Наших з вами шляхах, — йдеться в описі акції.

За словами очевидців, автомобілісти не заперечували і навіть допомагали процесу «озеленення» дорожніх ям. Легковими автівками, автобусами і каміонами намагалися об’їжджати квіти, щоб ті довше простояли. На акцію зібрали 100 квіток віол, хоча на покриття всіх вибоїн не вистачило б і тисяч стебел.

Вулиці Ардовецька, Персикова і Франка вибрані не випадково. Тільки Копанська, яка веде в напрямку Хуста, виконує таку ж важливу артеріальну роль для міста. Минулоріч її відремонтували суцільним покриттям. Інші ж три головні шляхи – у аварійному стані. Вони знаходяться на обласному балансі, однак роблять репутаційні втрати саме для міста.

Це вже не перше «квіткове» привернення уваги до катастрофічного стану дорожнього покриття. Першу таку акцію з величезним резонансом на всю Україну

Світлина від Голос Карпат.ІНФО.Світлина від Голос Карпат.ІНФО.

Світлина від Голос Карпат.ІНФО.

 

Світлина від Голос Карпат.ІНФО.Світлина від Голос Карпат.ІНФО.Світлина від Голос Карпат.ІНФО.Світлина від Голос Карпат.ІНФО.Світлина від Голос Карпат.ІНФО.

Світлина від Голос Карпат.ІНФО.Світлина від Голос Карпат.ІНФО.Світлина від Голос Карпат.ІНФО.Джерело