Протеже Ківалова звільнив від відповідальності 21 п’яних водіїв і став Переможцем конкурсу до Верховного суду

Новости

Roman Maselko

Збив дівчину-пішохода та кинувся тікати. На високій швидкості виїхав на грунтову дорогу і врізався у стіну бойлерної. При цьому ледь не зачепив пішоходів, які йшли повз будівлю. https://goo.gl/f2X7uW

Водій був п’яний ‼️. Лише дивом потерпілі відбулись несерйозними ушкодженнями. Це трапилось у Києві на вул. Дубровицька у березні 2017 року.

І як ви думаєте чи поніс водій покарання ⁉️

Ну, Оболонський суд встановив його вину і що був пяним.
А після цього … закрив справу 🤬, бо … закінчився строк для покарання.

Цим суддею, який дочекався, поки закінчаться строки, а потім «покарав» п’яницю є Тітов Максим Юрійович
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/67946429#

І цей випадок не одиничний. Лише за два останніх роки Максим Тітов звільнив від відповідальності 21 водія ‼️, які сідали п’яними за кермо. У всіх випадках суд мав можливість вкластись у строк, але не вклався. Чи випадково ? Усі знають, що ця стаття найбільш корупційна 💰.

Максим Тітов це син діючого члена Вища кваліфікаційна комісія суддів України Юрія Тітова, який є кумом Ківалова і головою цілої суддівської династії https://goo.gl/SLEX2a.

А ще Максим переможець конкурсу до Верховного Суду і вже 19 березня Вища рада правосуддя прийме остаточне рішення про призначення його суддею Верховного Суду.

Нещодавно мережу сколихнула ДТП, у якій з вини п’яного мажора загинула молода мати. За пів року до цього його мали позбавити прав, але завдяки затягування справи у суді він спокійно сідав за кермо.

Відсутність чесного суду вбиває ‼️16 лютого на Столичному Шосе у Києві BMW Х5 на шаленній швидкості влетів у таксі…

Загрузка...

Опубліковано Roman Maselko Субота, 23 лютого 2019 р.

Тепер можуть бути спокійні не лише мажори, але і судді, які їх покривають. Завдяки судовій реформі таких суддів не звільняють, а підвищують.

Теоретично, Вища рада правосуддя ще може відмовитись призначати Тітова суддею Верховного Суду. Але для цього потрібен значний розголос. Шанси невеликі, але кожен репост та кожен журналіст, який прийде 19 березня на засідання Вищої ради правосуддя їх збільшує.

#Верховний_Суд
#судома_реформа

Світлина від Roman Maselko.Світлина від Roman Maselko.

Джерело