«Доказ, як кияни хотіли почути Порошенка. Комунальним транспортом привезли біо*масу з усієї України!Таке буде відбуватися і в день виборів (ВІДЕО)

Видео Новости

Олександр Нескорений

Друзі!

Ось Вам ще один доказ, як кияни хотіли почути порошенка. Автобуси привезли біомасу з з усієї України!

Таке буде відбуватися і в день виборів, їх будуть возити з одного міста в інше, де будуть вкиди бюлетнів, не даремно ЦВК надрукувало шістдесят мільйонів бюлетнів..Ось таким способом порошенко буде намагатися виграти вибори!

Джерело
*******
Учасників мітингу Порошенка у Києві звозили комунальним транспортом

На мітинг Петра Порошенка, який пройшов у неділю на Михайлівській площі, людей звозили комунальним транспортом.

Активісти будуть з’ясовувати, яким чином відбувалося фінансування та організація підвозу людей.

На відео, яке розмістив громадський діяч Михайло Ковальчук, чітко видно як автобуси, які зазвичай курсують столицею, були припарковані біля Українського дому.

На запитання громадського діяча, чи люди їдуть з мітинга Порошенка, чоловік літньго віку підтвердив, що так. І сказав, що далі їх вестимуть на Троєщину.

Використання комунального транспорту на мітингу є порушенням статті 4 закону «Про вибори Президента України», де зазначено, що рівність усіх учасників процесу забезпечується «забороною використання для фінансування передвиборної агітації інших коштів, крім коштів Державного бюджету України та коштів виборчих фондів кандидатів на пост Президента України». Також у статті згадується, про «рівне та неупереджене ставлення органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів на пост Президента України». Очевидно, що можливе сприяння використанню можливостей комунального транспорту для збір людей на мітинг Петра Порошенка є свідченням використання адміністративного ресурсу та суперечить законодавству України.

Джерело

Загрузка...