Купрій: Петре Олексійовичу! Під Вашим дахом орудує бaндa вбuв*ць, реkeтupів, нapkoторговці… Це нагадує НКВС і сталінські часи

Новости

Віталій Купрій

Роблю що можу щоб зберегти життя людині, якого хочуть вбити українські спецслужби!

Відкрите звернення до Президента Петра Порошенка:

Петре Олексійовичу!

Тривалий час під Вашим дахом орудує банда вбивць, рекетирів і рейдерів, наркоторговців тощо. Покриває цю банду, а часто і дає замовлення на злочини СБУ, Головне управління розвідки Міноборони, Головна військова прокуратура і окремі, наближені до Вас високопосадовці Нацполіції.

Очолює цю банду особливо небезпечний злочинець Володимир Тесля. Саме він декілька днів тому втік по підробним документам від австрійського правосуддя за допомогою Головного військового прокурора Анатолія Матіоса, першого заступника керівника Нацполіції Аброськіна, а також керівництва контррозвідки СБУ і ГУР Міністерства Оборони.

Нещодавно я і європейські правоохоронці отримали покази свідка, колишнього добровольця і заступника командира батальйону «Свята Марія» Михайла Помогайбо. Ці покази пояснюють як викрали і катували екс-нардепа Олександра Шепелєва, ким у Києві був вбитий відомий чеченець і ворог Путіна Алі Тімаєв (Тимур Махаурі), хто і як завозить в Україну кокаїн і героїн через дипломатичні місії, як виконуються завдання олігархів по дискредитації відомих українських політиків, як рейдерським шляхом за допомогою суддів, співробітників Мінюсту і корумпованих правоохоронців захоплюється майно українських бізнесменів, як готується і здійснюється багато інших особливо тяжких злочинів.

Пане Президенте! Доведіть народу України, що Ви не причетні до цих кривавих злочинів. Зупиніть тиск на правоохоронні органи Європейського Союзу щоб саме вони, а не Ваші підлеглі продовжували проводити розслідування, у якому одним із свідків є Михайло Помогайбо!

Якщо його повернуть в Україну і вб’ють, то кров буде і на Ваших руках!

Я не хочу відбілювати репутацію Михайла, який деякий час також був причетний до банди Теслі. Якщо він брав участь у певних злочинах, то буде відповідати. Але те, що хочуть зробити зараз Ваші підлеглі силовики — це нагадує НКВС і сталінські часи.

Не беріть на себе цей гріх. Не залишайте двох маленьких дівчаток сиротами! Згадайте хоча б що Михайло боровся за Україну у важкі часи і як будь-яка людина має невід’ємне право на життя!

Світлина від Віталій Купрій.Світлина від Віталій Купрій.

Загрузка...

Світлина від Віталій Купрій.Світлина від Віталій Купрій.Світлина від Віталій Купрій.

Джерело