Звільнений за корупцію голова Полтавської області Валерій Головко отримав звання «Лідер року» (ФОТО)

Новости

Колишній голова Полтавської обласної держадміністрації Валерій Головко отримав диплом лауреата премії «Людина року-2018». Про це розповів сам Головко в Facebook.

«Дякую організаторам конкурсу “Людина року-2018”, які зробили його повністю аполітичним.

Дякую, що не реагували на маніпуляції і провокативні закиди політиканів різного рівня. Чомусь я не бачив їх поруч в найтемніші часи, коли ми з командою крок за кроком змінювали область. Але це і не дивно, одна справа — працювати, інше — писати статті. В тому, що я став лауреатом конкурсу — перемога всієї нашої команди.

Та мешканців області, та голів ОТО, і глав районів, і кожного депутата облради, і працівників ОДА», – написав Валерій Головко.

Колишній губернатор переміг у номінації «Регіональний лідер року», в якій були представлені голови Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та голова Одеської ОДА Максим Степанов.

В його дипломі вказана посада — голова Полтавської обласної держадміністрації, не дивлячись на те, що 16 березня президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Головко через звинувачення в корупції з боку НАБУ.

Джерело