Подерв’янський: Красти – це природня риса людини, а за це не можна карати (ВІДЕО)

Видео Новости

“Я думаю, що красти – це природня риса людини. Не можна карати людину за її природні риси. Кожна людина хоче щось вкрасти.” Про це розповів письменник і художник Лесь Подерв’янський в ефірі “5 Каналу”. “Яке завдання держави? Держава просто повинна зробити такий механізм, щоб крали хоча б менше.

Треба зробити так, щоб не було як (красти). Тому що, якщо, наприклад, якась приватна компанія, то ти там хрен, що (вкрадеш)”, – вважає митець. “Наприклад, приходить пожежна інспекція сюди в ресторан. Що з нею робити? Вона точно до чогось (пристане).

Загрузка...

Значить ми забираємо цю пожежну інспекцію (взагалі). Не буде пожежної інспекції – не буде, кому давати хабар”. На запитання Соколової, хто ж тоді буде перевіряти заклад, Подерев’янський відповів: “А що директор ресторана хоче, щоб він згорів? Так само потрібно і на всіх ланках. І санепідстанція приходить і їм треба давать хабар. Забираємо санепідстанцію, тому що директор ресторана не захоче, щоб у нього таргани бігали по стінах.

Тому що хабар виникає із самої концепції бюрократії. Є бюрократія – будуть хабарі, не буде бюрократії – не буде хабарів”

Джерело

Загрузка...