Оце заживемо!!! І тут такий Порошенко починає працювати: посадить у СІЗО своїх друзів-корупціонерів. Забороняє ГПУ продавати справи

Новости

Тетяна Даниленко

І тут такий Петро Порошенко починає робити все «по-новому», по-нормальному. Дозволяє посадити на місяць у СІЗО своїх друзів-корупціонерів. Припиняє мочити опонентів. Відправляє на море найбільш екзальтованих своїх прихильниць та прихильників, забороняючи їм виступати в телевізорі і писати в соцмережах. Закриває канал «Прямий», а на «5-у» запускає якісне документальне кіно.

Звертається до народу і без фальші та надриву Татьяни Буланової пояснює, чому все сталося як сталося: ґвалтувала Меркель, Штати підтримували слабо, солдат мало, генерали-козли.

Щиро визнаЄ, що в чемпіонаті з жадібності ще не відомо, хто виграв би — він чи Коломойський. Забороняє СБУ кошмарити бізнес.

Запускає інвесторів без всяких корупційних умов. Забороняє ГПУ продавати справи і видаляє телефони НАБУ зі своєї телефонної книги. З ганьбою проганяє зі штабу розробників виборчих сіток. Et cetera et cetera. Навіть обіцяти нездійсненне не довелося б. От це був би неформат!

Жоден Зеленський не знайшовся б з відповіддю)

Джерело