Важливо!! Щойно Порошенко призначив заступником голови СБУ скандального корупціонера Косинського

Новости

Указ про призначення Владислава Сергія Косинського на посаду заступника глави СБУ опубліковано на сайті Президента України.

Він замінив на цій посаді звільненого Сергія Базюка.

Як писав “Вголос”, Владислава Косинського 13 березня президент Петро Порошенко звільнив з посади начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області.

Місцеві ЗМІ раніше писали, що Косинського помітили у використанні для службових цілей гвинтокрила, який належить співвласнику мережі супермаркетів АТБ Геннадію Буткевичу.

Крім цього, нардеп Віталій Купрій повідомляв, що детективи НАБУ нібито порушили справу щодо можливого хабарництва Косинського.

За даними ЗМІ, Косинському також закидали незаконний збір інформації про депутатів місцевих рад Сумщини та фабрикування кримінальних справ проти підприємців, повідомляє УП.

Загрузка...

У лютому 2018 року депутати Сумської обласної ради ініціювали звернення до президента України щодо звільнення Косинського з посади, оскільки він “замість виконання своїх прямих посадових обов’язків – забезпечення питань національної безпеки на території прикордонної області, захопився політичними інтригами і “кришуванням” кримінальних схем на Сумщині”.

Косинський був призначений на посаду керівника ГУ СБУ в Сумській області у лютому 2017 року.

Джерело