Криси тікають!! Заступник голови Херсонської ОДА Рищук, якого пов’язують з вбивством Гандзюк, подав у відставку

Новости

За «три плідних роки спільної командної роботи багато було зроблено в області і для області».

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Євген Рищук, якого пов’язують зі справою про вбивство активістки Катерини Гандзюк, написав заяву про звільнення.

За словами заступника голови Херсонської ОДА, він вирішив піти з посади слідом за главою адміністрації Андрієм Гордєєвим.

“Як всім відомо в п’ятницю Глава ОДА Гордєєв написав заяву на звільнення. Мій крок такий же. Я прийшов в ОДА на запрошення Андрія Гордєєва і йду разом з ним”, – написав Рищук на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, за “три плідних роки спільної командної роботи багато було зроблено в області і для області”.

Рищук також повідомив, що продовжить працювати депутатом обласної ради.

“Мені не соромно перед колегами, жителями області і всіма хто мене оточував. Я і надалі буду працювати для людей, тільки вже в ролі депутата обласної ради”, – написав він.

Він також назвав акцію з вимогою знайти і покарати вбивць херсонської активістки Катерини Гандзюк Хто замовив Катю Гандзюк – “проплаченою маячнею” і висловив упевненість, що “справжній замовник” буде знайдений.

“Що стосується тієї проплоченої маячні під назвою Хто заступників Катю Гандзюк можу сказати одне. Я вірю, що рано чи пізно знайдемо справжнього замовника, що стосується мене я все сказав у СБУ, пройшов поліграф і готовий допомагати всім хто шукає справжнього замовника”, – написав Рищук.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв подав у відставку 6 квітня.

Нагадаємо, напад на виконуючу обов’язки керуючого справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк було скоєно 31 липня 2018 року. Невідомий облив дівчину сірчаною кислотою, в результаті чого вона отримала хімічні опіки тулуба, руки і обличчя (більше 35% тіла).

Джерело

Загрузка...