Кинул!! Мне тут пишут, что люди не идут в избирательные комиссии, Пророшенко с ними не расчитался за первый тур

Новости

Олег Хвощевський

Мне тут пишут,что люди не идут в избирательные комиссии,потому что Пророшенко с ними не расчитался за первый тур.ПЛЯТЬ и ЧТО С ЭТОГО???Я за пять лет не взял ни у кого ни одной гривны,а тратил СВОИ деньги и деньги СВОЕЙ СЕМЬИ,что бы превратить Украину в СВОБОДНОЕ и СПРАВЕДЛИВОЕ Государство.

А добробаты,которые ПЕРВЫЕ пошли защищать Украину,свои жизни положили,не прося НИЧЕГО ВЗАМЕН.Так неужели Вам тяжело отдать ОДИН ДЕНЬ БУДУЩЕМУ СВОИХ ДЕТЕЙ??…Кто вместо Вас будет менять страну,если вам ОДНОГО дня жалко??…АД АДСКИЙ(

Джерело

******

«Порошенко «кинув» свій штаб на гроші через провал першого туру», — ЗМІ

Петро Порошенко

Така політика загрожує главі держави великими проблемами у другому турі

За два тижні до другого туру виборів президента України з’явилася сенсаційна інформація. У Штабі чинного президента стався витік інформації – Порошенко вирішив не розраховуватися з працівниками своїх штабів, агітаторами та “сіткою”.

Як заявив інсайдер, Порошенко в нестямі від злості через провал першого туру виборів. Тому дав команду не платити нікому. Про це пише видання «Стіна».

Як стало відомо, без грошей залишаться не лише рядові працівники, але й фахівці, які курирували роботу штабів різних рівнів – від обласних до районних.

“Не заплатять за квітень. Нікому. Ні технологам, ні медійникам, ні агітаторам, ні їх бригадирам. Не буде грошей і на сітку для забезпечення “правильного” голосування в день “Ч”. Вже зараз не платять спостерігачам і членам комісій, хоча з ними за правилами, повинні були розрахуватися відразу після підрахунку бюлетенів”, – заявив інсайдер.

Исайд, отриманий з центрального штабу Порошенка, запевняє, що у Києві, незадоволені результатами першого туру виборів, і мають намір таким чином покарати «недбайливих» підлеглих.

Така політика загрожує главі держави великими проблемами у другому турі президентських виборів: цілий ряд людей, які працювали на Порошенка у першому турі, не мають наміру далі співпрацювати.

Така інформація приходить з усіх регіонів України.

«Порошенко «кинув» свій штаб на гроші через провал першого туру», — ЗМІ

Джерело