«П. ДАВ ДОБРО»: свідок почав давати покази на Петра Порошенка — корупція ТОП-рівня (ВІДЕО)

Видео Новости Общество Социальные сети

Сергій Лещенко

«П. ДАВ ДОБРО»
Сьогодні станеться важлива подія, яка може призвести до посадки за грати найближчого оточення поки що президента Петра Порошенка.

О 17:35 рейсом МАУ номер PS416, що прибуде із Мюнхена, в Україну буде екстрадований основний фігурант розслідування про мільярдні розкрадання тарифних коштів із державних обленерго.

Це — Дмитро Крючков, перший фігурант корупційних схем топ-рівня, який почав давати покази на Петра Порошенка. А також висловив готовність повернутися в Україну, де триває кримінальне розслідування силами НАБУ.

Світлина від Сергія Лещенка.

Журналістам програми «Схеми» Крючков письмово повідомив, що від усіх корупційних оборудок Порошенко-Кононенко «отримували від 50% до 75% доходів від бізнесу, який був предметом домовленостей».

Також Крючков стверджував, що принципові домовленості були із Порошенко, який виступав основним отримувачем доходів, а Кононенко ухвалював лише локальні рішення.

Нам же зараз важливо, щоб із життям та здоров`ям громадянина Крючкова нічого не сталося. Адже він може бути цінним свідком, який пролиє світло на корупцію діючої політичної еліти.

Джерело