“Через рік будете плакати. Навіщо воно вам?» На Київщині вчителька знущалася над учнями за “нелюбов” до Порошенка (ВІДЕО)

Видео Новости

У місті Боярка Київської області вчителька історії в ліцеї “Гармонія” Тетяна Матвійчук змусила учня 10 класу читати вголос перед класом текст про “Шкоду Зеленського для України”.

Про це в Facebook повідомив журналіст Євген Плинський, опублікувавши відео з уроку і перелік “страшних наслідків” поразки Порошенка в другому турі.

“До цього, минулого тижня, та сама вчителька проводила про це усну лекцію. Дитина читати відмовилася, сфотографувала текст і відправила батькам, які зв’язалися зі мною”, — розповів журналіст.

На відео можна почути як учителька дорікає Зеленському за заклик припинити агресію на Донбасі та заявляє, що він начебто ставав на коліна перед Рамзаном Кадировим.

“Через рік будете плакати. Навіщо воно вам? Україна повернеться туди, і знову сусід буде нами… Побачите. І ви точно знаєте, що при Порошенку цього не буде”, — переконувала вона учнів.

Журналіст також анонсував публікацію повного відео про те, “як вона знущалася над учнями за відсутність любові до Порошенка”.

Джерело