Журналіст «1+1» Дубінський подав позов про заборону Порошенку, Кононенку і Райніну виїжджати за кордон після виборів

Новости

Журналіст телеканала «1+1» Олександр Дубінський звернувся в Окружний адміністративний суд Києва з проханням заборонити виїжджати за кордон протягом року після проведення парламентських і президентських виборів нинішньому президенту Петрові Порошенку, главі Адміністрації Президента Ігорю Райніну і першому заступнику голови парламентської фракції Блоку Петра Порошенка Ігорю Кононенку.

В Окружний адміністративний суд Києва надійшов позов із вимогою заборонити виїзд за кордон президенту Петрові Порошенку, главі Адміністрації Президента Ігорю Райніну і першому заступнику голови парламентської фракції Блоку Петра Порошенка Ігореві Кононенку. Про це сьогодні повідомила прес-служба суду.

Позов подав журналіст телеканала «1+1» Олександр Дубінський. Відповідачами в ньому вказано Національну поліцію, Службу безпеки України та Державну прикордонну службу.

Позивач просить суд визнати протиправною «бездіяльність» вищезазначених відомств щодо захисту національної безпеки України, а також заборонити третім особам виїжджати за кордон протягом року після проведення парламентських і президентських виборів.

Наразі суд вивчає матеріали і вирішує питання про відкриття кримінального провадження.

17 квітня в Окружному адмінсуді повідомили, що такий позов подав колишній народний депутат Давид Жванія, однак той спростував цю інформацію.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за кандидата в президенти, шоумена Володимира Зеленського проголосувало 30,24% виборців, за Порошенка – 15,95%. Другий тур голосування відбудеться 21 квітня.

Джерело