Я не звик виходити в соцмережі при обсмоктуванні повсякденних питань. Але сьогодні вирішив відреагувати на один важливий епізод

Новости

Степан Хмара

Не дивлячись, що я не звик виходити в соцмережі при обсмоктуванні повсякденних питань. Але сьогодні вирішив відреагувати на один важливий епізод, який мав місце на ток-шоу «Народ Проти», на телеканалі «ZIK» 26.05.19. Обговорювали питання, як закінчити війну.

Немає сенсу звертати увагу на те, хто про що теревенив. Але пройти повз важливої деталі, яку висловив поважний і високопрофесійний дипломат Костянтин Грищенко, я не міг. Грищенко висловився за безпосередню зустріч новообраного президента В. Зеленського з Путіним. Можливо, десь на нейтральній території, метою такої зустрічі мали б бути пошуки вирішення проблеми через компроміс, за словами Грищенка. Мене дуже здивувала позиція Грищенка, який цим своїм висловом закликає громадськість дотримуватися капітулянтської позиції.

Навіть якби Путін захотів такої зустрічі, то її напевно Москва б постаралася влаштувати через подругу Путіна п. Меркель. Подібний досвід у неї є, вона вже влаштовувала Нормандську зустріч Порошенка з Путіним у 2014 році, на користь останнього.

ВІД БУДЬ ЯКОЇ ЗУСТРІЧІ З ПУТІНИМ ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЯ! Про який компроміс з агресором і окупантом може йти мова? Тільки про капітуляцію, незалежно під якою ширмою вона б маскувалася. Поки московські окупанти не звільнять наші території без будь-яких умов, потрібно згортати стосунки з РФ на всіх напрямках. І починати потрібно з розриву дипломатичних відносин.

Зрештою, сам Грищенко декілька років тому виступав за розрив з Росією дипломатичних відносин. Без такого розриву неможлива успішна політико-дипломатична робота на міжнародній арені над створенням антиімперського блоку проти російського агресора.

А далі потрібно зачищати український простір від російських гуманітарних, інформаційних, бізнесових структур, від п’ятої колони. Негайно має бути скасований Договір між Україною та РФ про вільну економічну зону — Крим.

Потрібно заблокувати життєдіяльність 14 армії РФ в Придністров»ї (транспортний зв»язок з нею відбувається виключно територією України). З цього потрібно починати, а далі буде. І зовсім негоже штовхати нового президента на шлях капітулянства, тим більше досвідченим дипломатам.

Київ, 27 квітня 2019 р.

Джерело