Коломойський вважає, що кандидатура Коболєва підходить на посаду прем’єра

Новости

Бізнесмен назвав главу «Нафтогазу» «технічною людиною, яка буде виконувати концепцію розвитку країни».

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає кандидатуру глави компанії «Нафтогаз» Андрія Коболєва підходящою на посаду нового прем’єр-міністра.

Таку думку Коломойський висловив у інтерв’ю для РБК-Україна, зазначивши, що ще одного претендента на посаду прем’єра бачить у міністрі внутрішніх справ Арсені Авакові.

«Може йому (Авакову – ред.) взагалі не потрібно це прем’єрство, може він залишиться собі далі міністром внутрішніх справ і буде гарантом стабільності. Для такого, як Зеленський, це важлива опора. А прем’єром нехай буде Коболєв. Тому що він же технічна людина, яка буде виконувати концепцію розвитку країни», – підкреслив бізнесмен.

Крім того, він повідомив, що після виборів до Верховної Ради партія обраного президента Володимира Зеленського «Слуга народу» за жодних обставин не піде на коаліцію з колишніми «регіоналами» і БПП.

«Об’єктивно, є коаліція з трьох партій – «Слуга народу», Тимошенко, Гриценко і плюс ще хтось в добавку, але не «Опозиційний блок», це точно. (…) З Тимошенко можлива, з Ляшком, Гриценком. З нормальними людьми, а не зі зрадниками, які в Москву за консультаціями їздять», – розповів Коломойський.

Джерело