РЕЗОНАНС! Всім водіям! Що буде на автозаправках з червня, якщо більше 40% нафтопродуктів, які ми купуємо — з РФ?! Ще майже стільки — з Білорусі!

Новости Общество Социальные сети

Єгор Соболєв

З 1 червня Владімір Путін розпочне масштабний шантаж усіх нас і нового Президента України, зокрема. У РФ набуває чинності заборона продавати в Україну нафтопродукти, нафту і вугілля.

Останні три роки ми неодноразово попереджали нинішній Уряд і нинішнього Президента, що торгівля з агресором — аморальна і недалекоглядна. Що вона як дає силу ворогу, так і дозволяє йому в будь-який момент вдарити по українцям і українській економіці.

Що треба організовувати або завезення потрібних товарів з країн-партнерів, або стимулювати їх виробництво нашими підприємцями. Керівництво держави натомість само збагачувалося на торгівлі з РФ — за допомоги таких персонажів як Віктор Медведчук.

Тепер ми всі опинилися в заручниках.

Уявіть, що буде з цінами і взагалі що буде на автозаправках з червня, якщо більше 40% нафтопродуктів, які ми купуємо — з РФ?!

Ще майже стільки — з Білорусі, яку Москва може примусити робити потрібні їй кроки.

Ані Уряд Гройсмана, ані Президент Порошенко досі не запропонували жодних рішень з розв`язання проблеми. Їх точно запропонує Путін — як бандит, який вже приставив ніж до горла.

Причому не факт, що ми з Вами дізнаємося про всі його умови. Я звернувся до голів енергетичного, оборонного і антикорупційного комітетів парламенту з пропозицією разом провести спільне засідання, виробити план дій і контролювати його втілення

Джерело