«Через генералів і корупцію зараз масово звільняються офіцери. Їх в Україні НЕ ЦІНУЮТЬ!!! Вони їдуть за кордон» (ВІДЕО)

Видео Новости

Українських військових дуже цінують за кордоном, натомість на Батьківщині їхня робота належно не оцінена.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловила військовий парамедик Олена Мосійчук (позивний «Мальок»).

ZIK

Гостя програми пояснила, чому нині з українського війська масово звільняються офіцери.

«Через генералів і через корупцію зараз масово офіцерський склад бійців звільняється. Саме тому, що не цінують їхню роботу, не цінують нічого. Вони звільняються, їдуть за кордон у ПВК (приватні військові компанії – ред.), у французький «Легіон». Там наших хлопців – море. Там цінують наших, а тут чомусь – ось вам новий кашкет,… а інше – не змінюється», – зазначила військовий парамедик.

Політолог Тарас Чорновіл акцентував, що позитивним кроком є вихід із системи побудови армії за радянським зразком – батальйонно-полковим – і перехід на бригадну форму управління. Водночас гість програми назвав колосальним провалом те, що в українському війську не розвинена нижня командна ланка – сержантська, яка мала би бути основою армії.

Загрузка...

«У нас розуміння цього, на превеликий жаль, не прийшло. Чи це добре було би робити? Мені здається, що добре було б зробити в екстремальних умовах перехід на цю форму під час війни, коли проявляються люди, які безпосередньо воювалив окопах», – вважає Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект щодо вітання «Слава Україні!» – «Героям слава!» в армії та в поліції. 11 жовтня Президент Петро Порошенко підписав закон, який запроваджує нове військове привітання.

Як повідомляли раніше, Президент анонсував підвищення престижності професії військовослужбовця.

https://www.youtube.com/watch?v=FcsGjLbxcP0

Джерело