Андрій Садовий: «Всі «поховалися під стіл» і просто мовчали. Лише я пожертвував собою»

Новости

«Ви розумієте, що ваше об’єднання може змінити очікувану наразі конфігурацію другого туру?», – з таким запитанням головред LB.ua Олег Базар звернувся до Андрія Садового, коли наприкінці лютого ми випадково зустріли їх з Анатолієм Гриценком в одному з київських ресторанів.

Та їхня зустріч виявилася історичною – за декілька годин (що знадобилися на взаємні консультації зі своїми політсилами) було проголошено про поєднання зусиль двох кандидатів.

В результаті Анатолій Степанович здобув 6.91% – п’яте місце в загальному «заліку». А Андрій Іванович сьогодні, відповідаючи на елементарне питання – чи не шкодує про утворення союзу, довго мовчить. «Він запропонував, щоби Садовий став прем’єр-міністром.

Я йому за це дякую і, щоб реалізовувати цю пропозицію, йду в парламент з «Самопоміччю». Щоб перемагати і отримати фракцію в двічі або втричі більшу, ніж ми маємо сьогодні», – говорить зрештою.

Чудово, звісно, розуміючи: нинішні його рейтинги не дозволяють мріяти про більшу фракцію та ставлять під сумнів сам факт потрапляння під «купол».

На що, власне, сподівається й сам Андрій Іванович, вступаючи півроку тому в президентську гонку. Львів він очолює вже три каденції поспіль і спокушати долю в четвертий раз не планує. Наразі йому одна дорога – на Київ. Не/успішність якої напряму залежить від того, чи зможе «Самопоміч» розібратися із сонмом внутрішніх проблем, об’єднатися з іншими демократичними силами, вибудувати «стратегію відмінностей» від «Голосу» Вакарчука, «Удару» братів Кличків тощо.

Загрузка...

Про що власне й говорили з Андрієм Садовим в рамках його першого настільки розлогого інтерв’ю за підсумками президентських перегонів.

Джерело