Королівство Кернеса. Бізнес — імперія, відпустки на мільйони, Rolls-Royce і квартира в Лондоні (ВІДЕО)

Видео Новости

Мер Харкова Геннадій Кернес розкішно живе на скромну зарплату міського голови. Про це стало відомо з програми “Наші гроші”.

У декларації Кернеса записано не все, чим він володіє. Журналіст програми “Наші гроші” з’ясував, що деяке майно мера Харкова записано на його цивільну дружину Оксану Гайсинскую.

Автопарк

З 2019 року Гайсинська володіє цілим автопарком – Bentley Brooklands, Rolls-royce Ghost, BMW x-6, Audi A8. Варто відзначити, що всі ці автомобілі в цілому коштували на момент купівлі 700 тисяч доларів.

Пасинок Кернеса також живе не бідно. Автомобілі, на яких він їздить, записані на його маму Оксану Гайсинскую. У 21 рік хлопець став власником Porche Panamera.
Нерухомість

З 2015 року цивільна дружина Кернеса володіє квартирою в центрі столиці України, загальна площа якої 150 кв. м. Приблизна вартість помешкання 25 млн грн. Також Гайсинська має дві квартири у Харкові, загальна площа яких 300 кв. м. вартістю 300 тисяч доларів.

У соціальних мережах журналіст виявив фото дружини Кернеса в Лондоні біля одного з будинків на вулиці Бейкер стріт. Швидше за все, саме в цьому будинку проживає син Гайсинської Родіон.

Варто зазначити, що оренда квартири в цьому будинку на три роки коштує приблизно 390 тис доларів.

Відпочинок

Відпочиває сім’я Кернеса з розмахом. Для того, щоб відпочити в одному з фешенебельних готелів на Мальдівах потрібно заплатити 65 тисяч гривень на добу. Тижневий відпочинок на двох обійдеться практично в 500 тисяч гривень. За словами журналіста, це п’ятирічна зарплата Кернеса.

Варто відзначити, що це не найдорожчий відпочинок, який був у пари. Так, відпочинок в одному з готелів коштує майже 1,5 млн грн.

Бізнес

Загрузка...

Журналіст з’ясував, що офіційна частина бізнесу Кернеса належить його дружині. Так, одній з її компаній належить торгова площа в Харкові. Протягом декількох років міськрада віддавала в оренду компанії Гайсинської цю землю, а з часом фірма приватизувала ділянку.

Також у бізнес-імперію Кернеса входять кілька компаній, які займаються нерухомістю та медіа. Але і це не найголовніше.

Останні три роки він декларує заробіток тільки з компанії “Фінекс капітал”. У “Фінекс капітал” є кілька компаній, які заробляють на харків’янах і бюджетних грошах.

Місце мера

За словами журналіста, його колеги з програми “Схеми” зафіксували Кернеса в гостях у олігарха Ігоря Коломойського перед другим туром. Також він додав, що навряд чи Кернесу щось завадить бути мером міста ще довгі роки, так як він власник найбільшої корпорації під назвою “Харків”.

Джерело