Ходорковський про Зеленського: Такого в моєму житті не було. А я бачив Єльцина в найкращі роки

Новости Общество Социальные сети

Російський опозиціонер Михайло Ходорковський порівняв президента України Володимира Зеленського з екс-президентом РФ Борисом Єльциним і закликав допомагати главі Української держави.

Російський опозиціонер Михайло Ходорковський написав у Facebook, що його дуже вразила промова президента України Володимира Зеленського після інавгурації, який «не соромився говорити російською».

«Двічі дивився виступ президента Зеленського… Перший раз – просто отетерів. Подивився за кілька годин знову. І знову! Такого в моєму житті не було. А я бачив [президента Росії Бориса] Єльцина в найкращі роки», – написав він.

На думку опозиціонера, посада президента передбачає вміння словами сублімувати волю нації, знайти компроміс і надихнути людей.

«Останнє має зробити і зробить саме суспільство, якщо президент не деморалізує це саме суспільство прикладами корупції та беззаконня, як це сталося в Росії. Перед виборами дехто в Україні говорив, як ми, в Росії: «Хто, якщо не…», 73% сказали: «Нехай спробує…», і мені здається, вони не помилилися», – вважає Ходорковський.

Він додав, що президенту Зеленському й українському суспільству доведеться розв’язати багато проблем, які вони будуть вирішувати самі.

«Українцям зараз складно, але тепер я впевнений – вони зможуть. А ми, в ім’я нашої спільної пам’яті, повинні, просто зобов’язані допомогти. Або вже принаймні не дати їм завадити», – підсумував він.

Джерело