СТОП — ФЕЙК! Зливний бачок Дубінський вкинув рашистський фейк проти Парубія! Це частина інформаційної атаки Кремля

Новости Общество Социальные сети

Андрій Малик

СТОП — ФЕЙК!
«Зливний бачок Коломойського», «супержурналіст Дубінський» знову вкидає в мережу фб-спільноти рашистський фейк проти Голови ВРУ Андрія Парубія.

Російська Федерація через мережу підконтрольних засобів масової інформації систематично дискредитує Україну як державу, а також постійно запускає фейки щодо представників української влади, громадських діячів, наших воїнів та активістів.

І ця фальшивка, спрямована особисто проти Голови Верховної Ради України Андрія Парубія є яскравим прикладом інформаційної атаки Російської Федерації.

Фальшивість поширеного документу є очевидною:

Світлина від Андрія Малика.
1. Формат довідки невстановленого зразка. На ньому немає ні реєстраційного номера, ні дати видачі.

2. Звернемо увагу на єдину дату, вказану на ній: 21 квітня 1977 р., коли ніби то відбулося засідання лікарської комісії. Та на напис на штампі: «Центральная городская больница г. Червоноград, ул. Клюсовская, 8А».

Центральна міська лікарня м. Червоноград з моменту свого відкриття у 1961 р. і до сьогодні знаходиться за адресою: м. Червоноград, вул. Володимира Івасюка (до 1990-го року – вул. Гагаріна), 2. Тобто – на штампі вказано неправильну адресу.

Психо-неврологічне відділення Центральної міської лікарні м. Червонограда було відкрито у 1969 році.

Воно дійсно знаходиться за адресою м. Червоноград, вул. Клюсівська, 8А, але… таку назву вулиця отримала тільки 24 вересня 1990 року відповідною Ухвалою третьої сесії першого демократичного скликання Червоноградської міської ради. До того часу вулиця носила ім’я Ярослава Галана.

Тобто – на ніби-то штампі Центральної міської лікарні м. Червонограда, нанесеному на довідку, не могла бути вказана адреса вул. Клюсівська, 8А, бо ЦМЛ м. Червонограда по-перше, знаходилась і знаходиться за іншою адресою, і по-друге такої назви вулиці в Червонограді до 24 вересня 1990 року просто не існувало.

3. «Довідка» підписана: «Зам. главврача Р.Леусов». Жодного головного лікаря, заступника головного лікаря тощо з таким прізвищем у Центральній міській лікарні м. Червонограда ніколи не було.

Загрузка...

Автори цієї фальшивки сильно не заморочувалися. Вони просто вписали сучасну адресу Психо-неврологічного відділення на штампі Центральної міської лікарні м. Червонограда, написали видуманий текст довідки і підписали фейковий документ неіснуючим персонажем.

І останнє. Цей фейк виник на маловідомих російських сайтах і, не зважаючи на очевидність цієї фальшивки, час від часу поширюється, у тому числі – і на українських інформаційних ресурсах.

НЕ ПІДДАВАЙТЕСЬ НА ПРОВОКАЦІЇ!

НЕ ДОВІРЯЙТЕ РАШИСТСЬКИМ ФЕЙКАМ!

Джерело