Це БОМБА! Стала відома бот-сторінка Порошенка у ФБ, під якою він шарився, вишукуючи негатив про себе у мережі

Новости Общество Социальные сети

Назар Приходько

Так мило спостерігати за істерикою порохоботів, які звинувачують Зеленського в тому що він не дозволив Ляшку пройти на консультації з приводу дострокового припинення повноважень Парламенту зі смартфоном з якого вівся стрім.

Та до вашого «Ґаранта» не те що зі стрімом, вдень не завжди можна було потрапити. Спитайте у Кернеса, Хомутинника та Мєдвєдчука, які відвідували АП здебільшого пізно ввечері, а то і вночі.

Президент який прийшов до влади після Революції Гідності і під час Національно-Визвольної Війни паркан за 5 років з Банкової прибрати не зміг, ба більше: навіть коли акції протесту проводились НЕ під АП — він частенько «підпирав» цей паркан спецпризначенцями бо боявся людей.

Ваш Президент через бот-сторінку Peter Lions по Фейсбуку шарився, вишукуючи негатив про себе, а потім «Каких тебе бл.дь реформ не хватает?»

Він ставився до людей як до бидла, що підтверджує як зірвана шапка чи хапання за ніс, так і фраза на кшталт «Бог тебе попустить».

Він вас наплодив тисячами для хамства і агресії по відношенню до опонентів, власне ви і відіграли в соцмережах ключову роль, яка не в останню чергу сприяла його програшу на виборах.

Тому дивіться за собою краще, а не намагайтеся перекласти все з хворої голови на здорову.

Джерело