Часи безкарності минули!! Ми не маємо права дозволити цій свол0ті просто піти — усі вони мають сісти. І сісти вони мають надовго

Новости

Євген Шевченко

Мирним демократичним шляхом ми відібрали владу у Порошенка. Слідом пішли міністр оборони Степан Полторак, голова СБУ #Грицак та інші потвори. Також на виході генпрокурор Юрій Луценко, головний військовий прокурор Анатолій Матіос та очільник САП Назар Холодницький.

І це дійсно велике досягнення для всіх українців! Але ми не можемо забути про скоєне, не маємо права дозволити цій сволоті просто піти — усі вони мають сісти. І сісти вони мають надовго: за знущання з бізнесу, за повальну корупцію, за договорняки з поплічниками Януковича і, зрештою, за втрачені надії і загублені мрії — за зраду ідеалів Революції Гідності уся верхівка цієї спотвореної влади має бути покарана!

Покарана суворо і показово! Не 2–3 роки умовно, а 20-30 років тюрми із конфіскацією майна. І навіть такий вирок я не вважаю справедливим для тих, хто вкрав у українського народу п`ять років кращого життя — життя, якого ми варті.

Сподіваюсь, новий президент Володимир Зеленський та новообраний парламент зможуть це зробити, аби вперше в історії України усі побачили, що часи безкарності минули і розплата за скоєні злочини стала неминучою.

*******
Борис Ковнат:
Хорошее начало — за одни сутки Зе поставил раком Раду, Кабмин (вместе с Аваковым), СБУ (со всеми замами), МО, МИД, РНБО, ЦВК… Теперь, мальчики и девочки, все по порядку. В конце июля — новый парламент, в августе новый Кабмин. 1 сентября дети пойдут в школу, а казнокрады — в тюрьму. И крапка. Зуб даю.

Сергей Ченцов:
Нам придется сделать маленький бунт . В Конча Заспе. Спалить парочку имений. Уверен ахметовы и другие крупные акулы бизнеса сговорились чинить опир. Не зря крыса Гройсман подал в отставку , понимает , что бюджет не будет выполнен . Супрун ушла восвояси . Поняв , что обещанные реформы не будут профинансированы .Начнется саботаж пополнения казны. Коль у Зели крепкие яйца , он должен быть готов к репреватизации. А мы обычные граждане должны создавать отряды самообороны. Другого выхода не вижу. Каждый феодал содержит свое войско. У нас впереди два три года тяжких испытаний. И все же это лучше , чем бесконечный ужас.

Світлина від Євгена Шевченка.

Джерело