Під завісу президентства Порошенко хотів розколоти армію! Рішення приймалось 18 травня. Подібні кроки межують із державною зрадою

Видео Новости

Turova Helen

Під завісу президентства Порошенко хотів розколоти армію!

Порошенко спробував розколоти українську армію, щоб використати її частину у своїх політичних цілях.

23 травня 2019 року різні військові частини отримали від Генштабу на чолі з Віктором Муженком документ, в якому він вимагав «організувати та провести вивчення серед особового складу ставлення військовослужбовців стосовно можливих перемовин з днр/лнр та в термін до 16.00 24.05.2019 через управління морально-психологічного забезпечення аналіз вивчення даного питання та можливі наслідки зазначеного».

728-90 Ad

Загрузка...

Рішення про це опитування приймалось 18 травня, коли Президентом ще був Парашенко. Таким способом він намагався дискредитувати свого наступника в очах військових та створити в ЗСУ замість атмосфери побратимства і єдності клімат взаємної ненависті. Подібні кроки межують з державною зрадою та фактично підривають боєздатність наших Збройних Сил. А головне порушують базовий принцип цивілізованих країн – армія поза політикою!

Наразі оперативне командування «Північ» вже призначило службову перевірку за фактом такого злочинного наказу, а сам документ втратив юридичну силу й був скасований.
https://bit.ly/2JzHo9l

Таким чином, Парашенко зайвий раз показав, що влада для нього – це вища цінність, заради якої він готовий пожертвувати і армією, і всією країною.

Світлина від Turova Helen.

Джерело

*******
Військових хотіли опитати про ставлення до переговорів із бойовиками

Загрузка...

У командуванні «Північ» призначили службову перевірку через розпорядження провести опитування військовослужбовців щодо ставлення до переговорів із представниками так званих «ДНР» і «ЛНР».

Раніше Фонд «Повернись живим» оприлюднив документ, який нібито отримали у різних військових частинах 23 травня.

«Командирам військових частин організувати та провести вивчення серед особового складу ставлення військовослужбовців стосовно можливих перемовин з «ДНР»/»ЛНР» та в термін до 16:00 24.05.2019 через управління морально-психологічного забезпечення (доповісти – ред) аналіз вивчення даного питання та можливі наслідки зазначеного», – йдеться в папірці без вихідних даних.


За інформацією фонду, документ був підписаний та набув чинності ще 18 травня, тобто до інаугурації нового президента Володимира Зеленського та зміни начальника Генштабу ЗСУ.

«За даними наших джерел серед військових, на нараді 18 травня 2019 року у вже екс-начальника Генштабу Муженка говорили про можливі перемовини з Росією, а не з бойовиками «республік». І зрозуміти треба було ставлення суспільства до цього, а не військових», – зазначає фонд.

У свою чергу, Оперативне командування «Північ» у Facebook пояснило: «Зазначена в документі інформація мала на меті створення прогнозування можливих ризиків для громадян України та військовослужбовців Збройних Сил України та втілення упереджувальних заходів на майбутнє, щодо захисту цивільного населення».

«Втім, у документі, який наразі втратив юридичну силу та скасований, допущено викривлення інформації, яка мала бути направлена на усіх громадян України без виключення і не мала містити залучення військовослужбовців», – стверджує командування «Північ».

«В оперативному командуванні «Північ» з даного приводу призначено службову перевірку», – повідомили там.

«Нагадаємо, що військовослужбовці Збройних Сил України не ведуть перемовин із незаконними збройними формуваннями та не приймають участі у політичних акціях», – наголосило військове керівництво.

Джерело