І ЦЕЙ ТУДИ Ж! «Іду на вибори у Раду по округу Кононенка. Прошу підтримки Зеленського!»,- Дубинський

Новости Общество Социальные сети

Журналіст і блогер Олександр Дубинський заявляє про намір балотуватися на позачергових виборах народних депутатів у 94 одномандатному виборчому окрузі (Київська обл.), де основним своїм конкурентом бачить першого заступника голови фракції «Блок Петра Порошенка» у Верховній Раді VIII скликання Ігоря Кононенка.

«Друзі, прийняв рішення піти на вибори в парламент по мажоритарному округу. Конкретно — 94-му, де балотуватиметься подільник Порошенка, лідер фракції БПП у парламенті, Ігор Кононенко», — написав Дубинський на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у понеділок.

Він зазначив, що розраховує на підтримку людей, які живуть в містах і селах, що входять до 94-го виборчого округу.

Крім цього, Дубинський звернувся до президента України Володимира Зеленського та голови партії «Слуга народу» Дмитра Разумкова з проханням підтримати його висування, а також закликав колег-журналістів взяти з нього приклад.

«Давайте разом складемо список, і з ним я також готовий звернутися за підтримкою до Володимира Зеленського та його партії, щоб не допустити того самого реваншу, і позбавити парламент шахраїв і злодіїв», — написав він.

В одномандатний виборчий округ №94 входять міста Васильків, Обухів, Васильківський, Обухівський райони Київської області.

Джерело