Одесити вимагають у Зеленського провести аудит діяльності Труханова (ВІДЕО)

Видео Новости

Голови та члени громадських організацій Одеси, а також журналісти 7 каналу та інтернет-видання «Українська служба інформації» записали відеозвернення до президента України Володимира Зеленського з вимогою провести аудит діяльності міського мера Геннадія Труханова.

Відео опублікував 7 канал.

«Ми віримо, що 20 травня 2019 року в Україні закінчилася ера портретів президентів в провладних кабінетах. Впевнені, що два тури виборів показали: українці готові до кардинальних кроків заради майбутнього своєї країни. Знаємо, що вибрали правильний шлях до життя без корупції, анархії і безкарності. Але Одесі вже сьогодні життєво необхідні увага Президента та негайний аудит діяльності мера міста Геннадія Труханова. Зверніть увагу на проблеми стратегічно важливого для України міста!», — йдеться у відео.

Одесити закликають керманича країни детально роздивитися результати роботи місцевої влади в таких актуальних питаннях як крадіжка у громади власності проведення ремонту доріг, будинків, пам»ятків архітектури, виділення в аренду землі. А також повідомляють, що в місті, де бюджет перевищує 8, 5 мільярдів гривень, не вирішуються питання системи ЖКХ, соціального захисту громадян, розвитку інфраструктури й екології. На їх думку, тільки аудит дозволить визначити ефективність цільового використання бюджетних коштів.

«Уже зараз треба провести аудит діяльності мери міста Одеси Труханова. Вони 5 років грабували і гвалтвали Одесу, зараз вони намагатимуться сховатись за депутатською недоторканістю і втопити наше місто в беззаконні, корупції і крові», — сказав Михайло Кузаконь.

Насамкінець, одесити зійшлися на думці і висловили спільну позицію: конче необхідний аудит діяльності скандального мера і використання коштів з бюджету місцевих громад.

Джерело