ВІДЕО. ПРОСТО ЗАРАЗ! Зеленський зі спортзали: Про ЄС, хто з міністрів залишиться на посадах, про Саакашвілі та Раду

Видео Новости Общество Социальные сети

Новообраного президента України Володимира Зеленського називають першим «несистемним гарантом», мовляв до того він не був у політиці, а тому «не зіпсований» і може змінити країну на краще.

І свою «несистемність» він продовжує доводити. Цього разу дав інтерв’ю зі спортзали.

У прямий ефір Зеленський вийшов з Брюсселя, де він перебуває з першим закордонним візитом у новому статусі. Інтерв’ював його журналіст «1+1» прямо під час тренувань – говорили про політику, жартували та крутили педалі тренажера.

Під час розмови Зеленський прокоментував низку політичних подій – від вбивства 5-річного хлопчика у Переяслав-Хмельницькому до повернення громадянства Саакашвілі. Стосовно трагедії із дитиною за участю поліцейських, сказав, що всі винні обов’язково мають понести кримінальну відповідальність згідно із чинним законодавством.


Зеленський дав інтерв’ю у спортзалі

Щодо повернення Саакашвілі громадянства, то зазначив, що рішення було просто людським, а не політичним. Бо вважав, що останнього позбавили громадянства незаконно. Після приїзду Саакашвілі у Київ вони, за словами президента, не бачились – тільки листувались у соцмережах.

Дещо сказав і про уряд – кого з міністрів хотів би залишити Зеленський розповів, кого з міністрів хотів би залишити . Володимир Зеленський зазначив, що не знає теперішніх міністрів «дуже близько», оскільки це не його команда.

Однак президент впевнений, що в уряді теж є професіонали. Зокрема, відзначив в.о. міністерки охорони здоров’я Уляну Супрун, міністерку освіти Лілію Гриневич та голову МЗС Павла Клімкіна.

Зустріччю із президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером у Брюсселі Зеленський залишився задоволеним. Сказав, що обговорили багато питань і назвав політика «класним мужиком».


Гарант прокоментував низку політичних питань

Джерело

Загрузка...