Легендарний «водолаз» Ананенко із серіалу «Чорнобиль» отримує 456 гривень «чорнобильських» на місяць. ВIДЕО

0
367

Легендарний «водолаз» із серіалу «Чорнобиль» Олексій Ананенко, який спускався під зруйнований реактор, щоб відкрити вентилі зливу води, отримує 456 гривень «чорнобильських» на місяць.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті Олени Лунькової на телеканалі СТБ.

За сценарієм фільму, Ананенко мав померти через два дні, але його прототип досі живий і особисто був присутній на перегляді фільму.

«Ні, не добровільно. Я за це відповідав», — говорить Ананенко у відповідь на запитання чи добровільно він пішов під зруйнований реактор.

«Чекала його, щоб записати реакцію на епізод #Chernobylhbo, де говорять, що йому залишилося жити всього кілька днів. Але реакції не було.»Довго ще дивитися?» — запитав він у дружини. Він взагалі мало що пам’ятає. Справа в тому, що 2 роки тому його збила машина і кілька місяців він пролежав у комі. Дивно, людину не вбила ні ядерна, ні автомобільна аварія.

«Він того року хотів поїхати в санаторій на оздоровлення, але сказали, що немає бюджету. А коли вже був у комі, передзвонили і запропонували путівку. Я їм сказала, що вже не треба», — розповідає дружина в особистій бесіді.

Хотіла зняти сюжет про серіал, а все одно вийшло про систему. Людина, яка рятувала весь світ, зараз отримує 456 гривень «чорнобильських» на місяць. Так чи змінилася система, де людське життя нічого не варте?», — пише авторка сюжету на своїй сторінці в соцмережі.

Джерело