«Гидко! Що ж ви блд, коли під Дебальцево було оточення і ми перекривали дороги, ви нас чмурили — нех*й качати лодку?» (ФОТО, ВІДЕО)

Видео Новости

Таїса Гайда

а шо ж блд , коли під Дебальцево було оточення і ми перекривали дороги, ви нас чмурили, що ми не військові і нехй що качати лодку ?Що цивільні ніхрена про фронт не знають ? І що будь які акції на користь кремля

а що ж змінилось?

Як ви раптом згадали про двох загиблих Азовців
гидко
Хоча б на загиблих не влаштовували свої політичні ігрища

Джерело

*****
«Адміністрація губернатора Малоросії»: під стінами АП відбулася акція проти «капітуляції» (фото)

У понеділок, 10 червня, під стінами Адміністрації Президента відбулася акція проти «капітуляції». Про це повідомляє «Українська правда».

Чимало людей зібралися, щоб висловити протест щодо заяв Леоніда Кучми під час засідання ТКГ, на якому українська делегація запропонувала не стріляти у відповідь.

Активісти прийшли з плакатами «Ні капітуляції!». Протестувальники вимагали допустити ветеранів АТО до формування дорожньої карти в Мінську, якщо цього не станеться – капітуляції не уникнути.

Мітингарі спалили білий прапор, який символізує капітуляцію, а також влаштували штовханину з поліцейським, який зняв та порвав з АП табличку з написом «Адміністрація губернатора Малоросії».

Загрузка...

Джерело