У 2017 році Порошенко нагородив сепаратиста Голубана орденом «За заслуги». Чому ви не кричали «виходь повія»?

Новости

Семен Семенченко

Про протести. Це полковник української поліції Юрій Голубан. 7 квітня 2017 року його незаконно завели в зал Верховної Ради, щоб він зміг виступити з трибуни і поскаржитися на дії «блокадників». На нас. В цей же день президент Порошенко нагородив його орденом «За заслуги».

А це- мій бойовий побратим з самого першого складу «Донбасу». Коли він ще був партизанським загоном. 23 травня 2014 року вiн загинув під Карлівкої. Його прив’язали до КАМАЗу сепарского батальйону Восток, вирізали серце багнетом і волочили слідом за машиною.

Що пов’язує між собою ці дві фотографії? Те що полковник Голубан в травні 2014 року був командиром роти цього Влстоку. Того самого з ким ми воювали під Карлівкої. Схожі також тим, що цей Голубан на чолі донецьких «поліцейських» обробляв кийками беззбройних ветеранів «Донбасу» на Блокаді місяцем раніше.

Тепер про те чому я це пишу. У мене питання до тих хто зібрався вчора під адміністрацією президента висловити свої вимоги. Скажіть чому вимоги ввести ветеранів в Мінський процес ви не пред’являли Порошенку? Жодного разу за п’ять років? Я — пред’являв.
Чому ви не збиралися одразу після побиття ветеранів на Блокаді у 2017? Відразу після того як російського найманця Голубана незаконно завели в зал Верховної Ради і дали прокукарекать з трибуни? Відразу після того як його нагородил Порошенко? Чому вбивства, побиття наших побратимів, бенефіс російських найманців в залі Верховної ради і сама торгівля на крові хвилювали вас менше ніж заяви Кучми або переляканий лепет спікера президента?

Чому ви не кричали в 2017 «виходь повія»? Коли такий же спікер Порошенка говорив нам в 2014 — «Допомога к Іловайську йде!». Говорив і брехав. Люди вийшли під будівлю АП. Багато було вас тоді там? Я нічого б не казав якби люди пройшло вийшли і висловили свою волю. мають право. Але коли я бачу серед присутніх масу платних медіаблядей Порошенка, коли я бачу що це йде в унісон з брехнею «сивочолого гетьмана» по ICTV, коли я бачу вибори на календарі і падаючі рейтинги «європейських патріотів» мені стає просто огидно.

Я вірю що вчора в АП був багато чесних і порядних людей. Вiрю! Я тільки не розумію чому їх не було всі п’ять років до цього. І я не знаю що я зараз би відповів своєму загиблому побратиму Федору. Напевно мені б не було чого сказати.

Світлина від Семена Семенченка.

Світлина від Семена Семенченка.

Світлина від Семена Семенченка.Світлина від Семена Семенченка.

Джерело