ОГО! Притула виявився зятем донецького бізнесмена та свояком екс-регіонала (ФОТО)

Новости Общество Социальные сети

Днями 37-річний Сергій Притула, телеведучий «Нового каналу» оголосив про те, що збирається до Верховної Ради в якості народного депутата за списками партії Вакарчука

«Друзі, я балотуюся в парламент за списками партії «Голос», — заявив він у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook. — Якби мені все подобалося, що відбувається в українській політиці останнім часом, а зараз і поготів, я, мабуть , б цього не робив. Виходити з власної зони комфорту — це не дуже приємно, але я б хотів бути корисним цій країні і людям».

Також Притула зазначив, що попросив лідера партії Святослава Вакарчука поставити його в списку тридцятим, щоб у виборців був стимул голосувати і партія подолала 10%-й бар’єр. Хочемо згадати про те, що Сергій Притула не просто прикольний ведучий і гумористичний хлопець, він дуже близький до політичних кіл. Справа в тому, що в 2015 році Притула одружився вдруге.

Його обраницею стала Катерина з Донецька. Вона — дочка впливового бізнесмена-забудовника Віктора Сопельника, який в 2012 році теж хотів увірватися в український парламент. Однак програв вибори по мажоритарному округу в Краматорську. У Сергія і Катерини народилася дочка Соломія. Відзначимо, що у Притули є ще син від першого шлюбу. Але це ще не все.

У дружини Сергія є старша сестра Світлана. Вона одружена з мільйонером, екс-регіоналом і депутатом Віталієм Хомутинником («Відродження»). Хомутинник в українській політиці персона яскрава. Його пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, а також ходять чутки, що він може вирішити чи не будь-яке питання в податковій або митниці.

З 2016 року про Хомутиннику пишуть як про молодого олігарха, він обзавівся яхтами і літаками, яких чомусь немає в деклараціях. На дострокових виборах до парламенту Віталій Хомутинник планує балотуватися по мажоритарному округу в Харкові.

Джерело