Почалося! Війна БППешників: «Дехто з українських політиків має диплом, але є проблеми з освітою»

0
709

Перший віцеспікер Верховної Ради Ірина Геращенко закликала прем’єр-міністра Володимира Гройсмана не грати у піддавки із ворогом.

Про це Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook.

Так вона відреагувала на те, що Володимир Гройсман “Блок Петра Порошенка” і “Батьківщину” назвав “старими партіями”, які повинні відійти в минуле.

Геращенко розповіла, що деякі політики розпочали кастинг на посаду майбутнього прем‘єр-міністра. Прикро, що при цьому втрачаються здоровий глузд і гідність. Прикро, що дехто з українських політиків має диплом, але має проблеми з освітою. Бо інакше пам‘ятали б уроки сторічної давнини, коли амбіції і чвари, недалекоглядність, взаємні образи і невміння об‘єднатися знищили шанс України на незалежність.

Віцеспікер закликала всіх партнерів по демократичному табору: пройти виборчу кампанію гідно. Без взаємознищення і переходу на персоналії. Бо інакше виграє третій. І це точно буде чужа команда. Ворожа Україні.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав “Блок Петра Порошенка” та “Батьківщину” Юлії Тимошенко “старими партіями” та заявив, що їм немає місця у новій Верховній Раді.

Джерело