У Києві судитимуть суддю Самоткан, яка винесла вирок генералу — вбивці Назарову

0
1735

Сьомого листопада, у Києві судитимуть суддю Наталію Самоткан, яка винесла вирок генералу Назарову. Про це повідомила сестра загиблого в катастрофі Іл-76 десантника Іляна Гайдук на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Генерал-майор Віктор Назаров, який на даний момент не покараний та продовжує працювати, подав позов на суддю Самоткан, за нібито перекручування фактів. Іляна Гайдук зазначила, що всі судові процеси зафільмовані, тому правоту судді можна буде легко довести.

Проте вона наголошує, що дружина генерала працює у Вищій кваліфікаційній комісії судів заступником голови департаменту суддівської кар’єри і може вплинути на судовий процес.

Розгляд справи відбудеться 7 листопада, в середу, о 9:00 у Вищій раді правосуддя у Київі, вул. Студентська, 12-а. До суду приїдуть батьки воїнів загиблих в Іл-76

*******

Судитимуть суддю Наталію Самоткан, яка винесла вирок генералу Назарову!!

Вона одна з тих небагатьох судей, що не побоялись і пішли проти системи!

Не побоялись і військові експерти, льотчики Пахольченко і Лук’янчук дати правдиві висновки причин катастрофи, за що БУЛИ ЗВІЛЬНЕНІ!

Мало того, що Назаров не покараний, продовжує працювати, так ще й подав позов на суддю, за нібито перекручування фактів. Слава Богу, всі судові процеси зафільмовані, тож її правоту легко можна буде доказати, АЛЕ не забуваймо, що дружина Назарова, О.П. НАЗАРОВА працює у Вищій кваліфікаційній комісії судей ЗАМ. ГОЛОВИ ДЕПАРТАМЕНТУ СУДІВСЬКОЇ КАР’ЄРИ. Тож можете передбачити повноту її впливу.

Люди, треба захистити правду в обличчі судді (Самоткан Н. Г.)

Розгляд справи відбудеться 7 листопада, в середу, о 9:00 у Вищій раді правосуддя. Київ, вул. Студентська, 12-а

Приїдуть батьки воїнів загиблих в Іл-76.

Джерело