Монах Авель ніколи не помилявся!!! Приголомшуюче пророцтво! Путіну і Росії кінець. Скоро все скінчиться…

Новости

2019 рік виявиться вкрай складним для Росії, її будуть стрясати різні негаразди

Саме таке майбутнє для РФ передбачив монах Авель, якого називають одним з найбільш відомих провісників в історії.

Старець прогнозував найбільші події в історії світу, він точно передбачав дати початку і закінчення війни. Крім того, Авель навіть називав дати смерті правителів найбільших держав.

Як передбачав старець, в 2019 році Росію очікують різні негаразди. Але в майбутньому все це припиниться.

Так, Росія повинна зайти в спокійну пору завдяки справедливій людині, яка стане на чолі величезної держави і зможе підібрати правильний курс розвитку.

Авель підкреслював, що на чолі країни виявиться дуже чесний правитель, а до його думки будуть прислухатися керівники інших держав.

Але якщо Росією керуватиме неправильна людина, то відносини з іншими країнами будуть тільки погіршуватися. Такий розвиток подій може привести до масштабного конфлікту, в якому постраждають усі сторони.

За прогнозами Авеля, при негативному сценарії Росію чекає сумне майбутнє.

Давав свої прогнози старець і про кінець світу. За його прогнозами, апокаліпсис настане в 2829 році, коли в світ прийде Антихрист.

Раніше ж француженка Каїді Убер, яку багато хто вважає спадкоємицею віщунки Ванги, розповіла про те, що чекає Росію і Україну в наступному році.

Француженка стверджує, що в Росії кардинально нічого не зміниться, і в країні продовжиться розвиток, а ось в Україні очікується ще один Майдан.

Раніше Каїді Убер назвали спадкоємицею знаменитої провісниці Ванги після точних прогнозів терактів і великих подій. До Ванги вона прямого відношення не має, але багато дослідників стверджують, що француженка володіє дуже рідкісним даром ясновидіння і може з точністю передбачати найважливіші події в світі.

Загрузка...

Джерело